Waluty:
Str. główna ::  Polityka prywatności

Polityka prywatności

Dbamy o Twoją prywatność. Nigdy nie sprzedajemy Twoich prywatnych danych (w tym e-maili, nazwisk i danych demograficznych) żadnej organizacji zewnętrznej. Jeśli zdecydujesz się nie otrzymywać naszej publikacji, nigdy nie wyślemy Ci niechcianych wiadomości e-mail. Jeśli dokonasz płatności za pomocą karty bankowej, możesz być w 100% pewien, że Twoje dane są bezpieczne. Używamy 256-bitowego bezpiecznego połączenia z warstwą zabezpieczającą (SSL) podczas procedury check out, z wyjątkiem organizacji dystrybucyjnej dostarczającej transakcję.
Udostępniamy tylko twój adres wysyłki i numer telefonu firmie przewozowej. Przechowujemy Twoje dane w naszym źródle danych, aby móc przeprowadzać kontrole, śledzić klienta i przepisy bankowe.
Szczegóły, które zbieramy od ciebie, służą tylko do procedury i wysyłki transakcji. Twoja obecna umowa e-mail służy tylko do zapewnienia weryfikacji transakcji i odmiany monitorowania. Twoja odmiana służy do kontaktowania się z Tobą w przypadku problemu z satysfakcją lub dystrybucją transakcji.
Powrót

Copyright © 2020 www.rozalis.pl. All Rights Reserved